Lehmosten sukuseuran sukuneuvosto

Sukuseuran hallituksena toimii sukuneuvosto, joka valitaan varsinaisessa sukukokouksessa. Varsinainen sukukokous on pidetty joka kolmas vuosi. Näin ollen myös sukuneuvoston toimikausi on kestänyt kolme vuotta. 23.9.2017 valittiin nykyinen sukuneuvosto.

Sukuneuvoston jäsenet 2017 – 2020

Katriina Markkanen Puheenjohtaja 045-6580550
Tiina Lehmonen Varapuheenjohtaja 0400-546410
Ari Lehmonen Taloudenhoitaja 040-7699011
Pertti Kinnunen Sihteeri 040-5340875
Sari Takala Tiedotussihteeri 0400-547493

KANGASAHO

Pertti Kinnunen pertti.kinnunen@netikka.fi 040-5340875
Jari Lehmonen jari.lehmonen@wisdomus.com 0400-606973
Esa Lehmonen esa.lehmonen@gmail.com 040-5444336

LAMMINPÄÄ

Ari Lehmonen ari.lehmonen@kolumbus.fi 040-7699011
Jani Lehmonen jani.lehmonen@gmail.com 040-5513555
Terttu Wiio terttu.wiio@kotikone.fi 040-5795730

 LEHMOLA

Arto Matilainen arto.matilainen@kisco.fi 040-6804210
Anja Saattonen anja.saattonen@pp.inet.fi 040-8359347
Sari Takala saritakal@gmail.com 0400-547493

 MARKUNMÄKI

Pirkko Lehmonen pirkko.lehmonen@gmail.com 046-6846787
Timo Lehmunen timo.lehmunen@gmail.com 040-5126414
Katriina Markkanen kati.markkanen@gmail.com 045-6580550

 TORPPARIT

Airi Jaakkola aikku.jaakkola@gmail.com 040-7643464
Jouni Lehmonen jouni.lehmonen@kolumbus.fi 040-5082671
Tiina Lehmonen Tlehmonen@nepgroup.com 0400-546410